کاشت ناخن

آشنایی با روش های متنوع کاشت ناخن

آشنایی با روش های متنوع کاشت ناخنکاشت ناخن برای زیبایی بیشتر دست ها و ناخن ها در بین خانم ها طرفداران خاص خود را دارد که با آشنایی با انواع روش های کاشت ناخن میتوانید بهترین روش را برای این کار برگزینید.

کاشت ناخن در کشور رواج پیدا کرده است. کسانی که به این کار مبادرت می ورزند هرکدام دلایلی برای انجام این عمل دارند. نداشتن ناخن و زیباتر شدن آن، از جمله این دلیل است . خانم‌هايي كه از ناخن‌هاي مصنوعي و كاشته شده استفاده مي‌كنند براي زمان طولاني ممكن است مشاهده كنند كه ناخن‌هاي طبيعي آنها نازك‌تر و مات‌تر شده است و در مواردي منجر به عوض شدن جهت و محور ناخن مي‌شوند.»او پيشنهاد مي‌كند كه اگر اصراري براي استفاده از ناخن‌هاي مصنوعي وجود دارد، اين ناخن‌ها هر 3 ماه يك بار برداشته شوند و اجازه داده شود تا ناخن‌هاي طبيعي استراحت كنند.

کاشت و پانچ ناخن

کاشت و پانچ ناخنداشتن ناخن های زیبا برای هر خانمی از اهمیت بالایی برخوردار است و تزیین ناخن ها به روش های مختلفی از جمله کاشت و پانچ ناخن صورت میگیرد. تزئين ناخن‌ها نيز داستان خودش را دارد و بسيار متنوع و پيچيده است از كاشت ناخن، فرنچ و مانيكور پتيكور و پانچ ناخن گرفته تا لاك و استمپ ناخن. اما پانچ ناخن دست و پا نيز روش جديدي است كه امسال مورد توجه قرار گرفته است بدين صورت كه پس از سوراخ كردن ناخن، آويزي را بر روي آنها مي‌گذارند كه بسته به سليقه افراد از يك نگين كوچك تا آويزهايي به شكل قلب، ستاره و... با زنجيرهاي نازك به ناخن متصل مي‌شوند.

خانمها بيشتر از آقايان به ظاهر و زيبايي ناخن‌هاي خود اهميت مي‌دهند و پول و زمان زيادي را صرف نگهداري و زيبا نمودن ناخن‌هايشان مي‌كنندو در بسياري از موارد، ناخن‌ها نشان دهنده عادات شخصي و بهداشتي افرادند.

نکات مربوط به کاشت ناخن

نکات مربوط به کاشت ناخنخانم ها برای کاشت ناخن باید با نکات مربوط به کاشت ناخن آشنا باشند و با آگاهی در مورد شیوه های کاشت ناخن قدم در این راه بگذارند و برای زیبایی ناخن های خود اقدام به کاشت ناخن کنند. فصل سرما، رفته رفته تمام می‌شود و دستكش‌ها به كمدها بر می‌گردند. رونق جشن‌ها و میهمانی‌ها هم بیشتر می‌شود و خانم‌ها با استفاده از روشهای مختلف كه روز به روز به تعداد آنها افزوده می‌شود، درصدد زیباتر كردن ظاهر دست‌هایشان برمی‌آیند، غافل از اینكه این زیبایی گاهی به قیمت از بین رفتن سلامت ناخن‌ها تمام شده و در برخی موارد اختلالات جبران ناپذیری را به وجود می‌آورد. خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌های‌شان و برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می‌کنند.مهم نیست به چه دلیل و با چه انگیزه‌ای کاشت ناخن را انتخاب می‌کنید ؛ مهم این است که با واقعیت‌ها و عوارض کاشت ناخن آشنا شوید.

انتخاب مناسب ترین لاک ناخن

انتخاب مناسب ترین لاک ناخندانستن نکات آرایشی و بهداشتی مربوط به لاک ناخن و نحوه انتخاب مناسب ترین لاک ناخن برای خانم ها بسیار اهمیت دارد. لاک ناخن با همه زيبايي و جذابيتي که دارد ممکن است براي برخي از افراد خطرناک هم باشد. بعضي افراد به مواد شيميايي آن حساسيت دارند و اين باعث مي شود که پس از استفاده از اين مواد دچار علايم حساسيت در دور ناخن هاي خود شوند. از سوي ديگر، استفاده از لاک ناخن براي کودکان زير ? سال توصيه نمي شود چون ممکن است کودکان با به دهان بردن دست شان و جويدن ناخن و لاک روي آن دچار مسموميت شوند. اگر کودک شما به عادت جويدن ناخن مبتلا است بهتر است براي او لاک نزنيد. در لاک ناخن مواد شيميايي نيز وجود دارند که مي توانند براي سلامت خطرناک باشند. تولوئن يکي از اين مواد است. عوارض تولوئن که از ديگر مواد تشکيل دهنده لاک است، بيشتر در افرادي مشاهده مي شود که از نظر بدني به اين ماده حساس هستند يا زياد و نامناسب از آن استفاده مي کنند.

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت