کاشت گونه

رژگونه برای افزایش زیبایی و برجسته کردن گونه

رژگونه برای افزایش زیبایی و برجسته کردن گونهاستفاده از رژ گونه تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت چهره دارد و میتواند به برجسته جلوه دادن گونه کمک کند. رژگونه برای افزایش زیبایی و برجسته کردن گونه استفاده میشود. هيچ چيز بدتر از استفاده نادرست از رژ گونه نيست. شما ممکن است بهترين آرايش را داشته باشيد اما در چند ثانيه با استفاده زياد از رژ گونه يا انتخاب نکردن درست رنگ و جنس آن آرايشتان را به کل نابود کنيد. اجازه ندهيد رژ گونه نا درست چهره تان را زشت کند. چند بايد و نبايد براي اين کار وجود دارد. در اينجا به شما رژگونه زدن را با توجه به فرم صورت‌تان مي‌آموزيم؛ کاري که شما بايد انجام دهيد اين است که اول فرم صورت خود را پيدا کنيد تا بعد آن طور که بايد به گونه‌ها شکل دهيد.
ديگر اصلا به جراحي‌هاي کاشت گونه و تزريق ژل و استفاده از پروتز احتياجي نداريد. مي‌خواهيم کاري کنيم که گونه‌هاي شما بدون جراحي برجسته‌تر از هميشه به‌نظر برسد، يعني بتوانيد با چند رنگ ساده ‌کاري کنيد که انگار پروتزهايي در گونه‌ها کاشته‌ايد.

گونه های برجسته با عمل زیبایی پروتز گونه

گونه های برجسته با عمل زیبایی پروتز گونهگونه تاثیر زیادی در زیبایی هر فردی دارد و گونه های برجسته با عمل زیبایی پروتز گونه حاصل میشود.

گونه بخش بسيار مهم ميانه صورت است که معمولاً با بالا رفتن سن مي‌افتد و حالت برجسته بودن خود را از دست مي‌دهد. نتيجه اين تغييرات افتادگي ناحيه کنار فک و ايجاد خط‌ها و چين‌هايي در قسمت لب و بيني (خط کشيده شده از گوشه بيني تا گوشه دهان) است. بنابراين يکي از مسائلي که در زمان جوان‌سازي صورت به آن توجه ويژه‌اي مبذول مي‌شود، جبران حجم از دست رفته گونه است. حجم کم گونه باعث مي‌شود تا صورت صاف به نظر بيايد و از انحناهاي طبيعي گونه‌هاي پر که  به صورت جواني و شادابي مي‌بخشند، محروم گردد. به علاوه بخش مياني گونه از پلک پايين حمايت مي‌کند و در بسياري از موارد برجسته و حجيم کردن و کاشت گونه در از بين رفتن پف زير چشم مؤثر است.

زیبایی بیشتر با پروتز گونه

زیبایی بیشتر با پروتز گونهگونه از تاثیر گذارترین اجزای صورت است و تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد و زیبایی بیشتر با پروتز گونه امکان پذیر است.

گونه بخش بسيار مهم ميانه صورت است که معمولاً با بالا رفتن سن مي‌افتد و حالت برجسته بودن خود را از دست مي‌دهد. نتيجه اين تغييرات افتادگي ناحيه کنار فک و ايجاد خط‌ها و چين‌هايي در قسمت لب و بيني (خط کشيده شده از گوشه بيني تا گوشه دهان) است. بنابراين يکي از مسائلي که در زمان جوان‌سازي صورت به آن توجه ويژه‌اي مبذول مي‌شود، جبران حجم از دست رفته گونه است. حجم کم گونه باعث مي‌شود تا صورت صاف به نظر بيايد و از انحناهاي طبيعي گونه‌هاي پر که  به صورت جواني و شادابي مي‌بخشند، محروم گردد. به علاوه بخش مياني گونه از پلک پايين حمايت مي‌کند و در بسياري از موارد برجسته و حجيم کردن گونه در از بين رفتن پف زير چشم مؤثر است.

عوارض جانبی پروتز گونه

عوارض جانبی پروتز گونهبرجسته کردن گونه و انجام عمل پروتز گونه که امروزه بسیار پرکاربرد است ممکن است عوارض جانبی هم در پی داشته باشد در این مطلب برخی از عوارض جانبی پروتز گونه شرح داده شده است. پروتزهاي گونه عوارض جانبي مخصوص خود را دارند، اما به ندرت پيش مي آيند. در ابتدا، خطر واکنش منفي به داروي بيهوشي مورد استفاده در جراحي پروتز گونه وجود دارد. بين عوارض داروي بيهوشي و مصرف دخانيات، داروهاي ضد افسردگي و مواد ديگر همبستگي وجود دارد. به همين دليل، قبل از جراحي گونه حتما در مورد مواد و داروهايي که مصرف مي کنيد، با او مشورت کنيد. عوارض جانبي پروتز پس از جراحي شامل عفونت مي شود که معمولا با داروهاي آنتي بيوتيک قابل درمان است. جا گذاري نامناسب پروتز گونه منجر تغيير، جابجايي و در نتيجه عدم تقارن مي شود که گاهي اوقات به جراحي زيبايي ثانويه اي براي هم طراز کردن پروتز نياز مي شود.

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت