پروتز

نکات کلیدی و مهم برجسته کردن لب

نکات کلیدی و مهم برجسته کردن لبآشنایی با نکات کلیدی و مهم برجسته کردن لب به شما در مورد پروتز لب و عمل جراحی برجسته کردن لب ها کمک میکند.

افراد بزرگسال تقريباً در هر سني مي توانند نامزدهاي مناسب براي عمل جراحي زيبايي بزرگ کردن لب باشند. بيماراني که بطور طبيعي لب هاي نازک دارند يا در سني قرار دارند که اندازه لب در آن کوچک مي شود مي توانند با استفاده از اين عمل جراحي به نتايج استثنايي دست پيدا کنند. تمام افرادي که عمل جراحي بزرگ کردن لب را انجام مي دهند بايد از نظر بدني سالم باشند و انتظارات معقول درباره نتايج حاصل از اين روش درماني داشته باشند. در اغلب مواقع جراح زيبايي به شما عکس هاي بيماران سابق خود قبل و بعد از عمل جراحي لب را نشان مي دهد تا به اين ترتيب شما بتوانيد درک مناسبي از نتايج حاصل از عمل جراحي بزرگ کردن لب با استفاده از پر کننده هاي تزريقي، انتقال چربي، و پروتز لب داشته باشيد.

عوارض و پیامدهای پروتز لب

عوارض و پیامدهای پروتز لبعمل پروتز لب از اعمال جراحی زیبایی است که امروزه بسیار از آن استقبال میکنند اما پیش از اقدام به پروتز لب بهتر است با عوارض و پیامدهای پروتز لب آشنا شوید و با آگاهی کامل این کار را انجام دهید. مطالعات متعددي نشان داده اند که برجسته سازي لب ها با چربي به صورت پيوند چربي يکي از بهترين روش هاي تقريبا دايمي و مناسب است، اما بايد از برجسته کردن بيش از حد با اين روش پرهيز کرد، چرا که نتايج ظاهري بسيار ناخوشايندي را ايجاد مي کند.
از عوارض تزريق چربي مي توان به ايجاد برجستگي هاي دانه دانه و نيز فرورفتگي ها اشاره کرد. عوارض مهمي که گاهي ممکن است رخ دهند شامل قرمزي، تورم، خارش درمحل تزريق و يا خون ريزي، حرکت پروتزها يا خارج شدن پروتزها از قسمتي از لب است. البته در اکثر موارد، تورم و کبودي ها طي چند روز تا يک هفته بهبود مي يابند. بعضي از بيماران به مصرف بي حس کننده هاي موضعي نظير ليدوکايين حساسيت دارند.

نکات مربوط به پروتز لب

نکات مربوط به پروتز لبپروتز لب میتواند تاثیر زیادی در زیبایی لب و چهره شما داشته باشد و لب های شما را زیباتر جلو دهد ؛اما قبل از انجام پروتز لب بهتر است با برخی از نکات مربوط به پروتز لب آشنا شوید. هر فرد بزرگسالي در هر سني مي‌تواند نامزد مناسبي براي پروتز لب براي بزرگ کردن لب هاي خود باشد.باريک بودن لب يا کوچک شدن لب در اثر افزايش سن انگيزه خوبي براي روي آوردن به اين عمل برجسته سازي لب است.تمام متقاضيان عمل حجيم کردن لب بايد در وضعيت جسماني خوبي باشند و انتظار معقولي از نتيجه عمل  بزرگ کردن لب داشته باشند.جراح زيبايي غالباً عکس‌هاي قبل و بعد از عمل بيماران پيشين را جهت ارزيابي نتايج برجسته کردن لب با تزريق پرکننده يا ژل، انتقال چربي و پروتز لب به مراجعين نشان مي‌دهد. زيباتر شدن چهره و افزايش اعتماد به نفس از مزاياي حجيم کردن لب به شمار مي‌رود. تزريق ژل، انتقال و تزريق چربي و پروتز لب روش‌هايي هستند که براي محو آثار پا به سن گذاشتن، عدم تناسب يا باريکي لب‌ به کار برده مي‌شود.

عمل پروتز

از گذشته های دور بشر از مواد مختلف از جمله پارافین برای افزایش برجستگی ها و زیبایی بیشتر استفاده می کرد اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی، مواد جدیدی به جامعه پزشکی معرفی شده است که پروتز نامیده میشود. پروتز به معنی عضو مصنوعی است که جایگزین عضو از دست رفته می شود. این پروتزها در برخی موارد برای رفع نقص عضو مورد استفاده قرار می گیرند. مثلا کسانی که پای خود را از هر قسمتی از دست داده باشند، می توانند از پروتز استفاده کنند. دسته دیگر، پروتزهایی هستند که برای بهبود ظاهر و کنترل روند پیری مورد استفاده قرار می گیرد، مانند پروتزهای ناحیه گونه، چانه و لب سینه و غیره هستند.

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت