مهاجرت

خرید کاندوم و فروش کاندم قانونی است

تکاندومهیه کاندوم :در بسیاری کشورها  کاندم  از طریق داروخانه هاکه محل خریدکاندوم  و فروش کاندوم  اندقابل دریافت است. در ایران، کاندوم مردانه را می‌توان از خانه‌های بهداشت روستایی، مراکز بهداشتی ودرمانی روستایی و شهری کلینیک‌های مشاوره بیماری‌های رفتاری و... دریافت کرد.همچنین تمام داروخانه ها در ایران موظفند بدون پرسش  کاندوم را به هر خریدار، صرف نظر از سن و جنس بفروشند.

کاندوم

کاندوم


کاندوم :  یا کاپوت یا غلاف،پوششی کشسان است که به عنوان یک مانع فیزیکی از تماس مستقیم آلت تناسلی مرد با اندام طرف جنسی او و ورود اسپرم به دستگاه تناسلی زن جلوگیری می‌کند. کاندم به منظور پیش گیری از بارداری و همچنین جلوگیری از انتقال میکرو ارگانیسم‌های بیماری زا و انتقال بیماری‌های آمیزشی به کار می‌رود. سطح برخی کاندوم‌ها برای بالا بردن اطمینان در جلوگیری از بارداری، از مایع اسپرم‌کُش پوشیده شده‌است.

مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد,اقامت سوئد,تحصیل در سوئدمهاجرت به سوئد و تحصیل در چارچوب آموزشی این کشور به شکلی است که شما را تشویق به خلاقیت, استقلال و تفکر انتقادی می کند.در کشور سوئد تاکید خاصی بر پیشرفت و افزایش توانایی فردی هر دانشجو با استفاده از نقد وضعیت حال و ارزیابی اطلاعات وجود دارد.سوئد با استفاده از این سیستم توانسته است نظرات و دیدگاه های خوبی را به دست آورد و با استفاده از آن یرنامه ریزی بهتری برای آینده داشته باشد.

مهاجرت به اروپا

مهاجرت به اروپا,اقامت اروپا,تحصیل در اروپامهاجرت به اروپا و زندگی در این قاره سبز که به عنوان دومین قاره کوچک جهان شناخته می شود مزایای زیادی دارد.اروپا نه تنها به عنوان زادگاهی برای فرهنگ غربی به حساب می آید بلکه می توان از این قاره به عنوان یک عنصر تاثیر گذار در بسیاری از جنبش های فرهنگی و اجتماعی در سطح جهان قدر دانی نمود.اروپا به عنوان ثروتمند ترین قاره جهان شناخته می شود.همچنین کشور های این قاره مدعی عنوان بزرگترین اقتصاد جهان نیز می باشند.اغلب دانشمندان و مخترعان و نویسندگان جهان اروپایی بوده و هستند. مردم اروپا زیاد کار می‌کنند و به این وسیله توانسته‌اند فقر و گرسنگی را در قاره خود تا حد زیادی نابود کنند. از این رو، اروپایی‌ها از ثروتمندترین مردم جهان هستند.

مهاجرت به دانمارک

مهاجرت به دانمارک,اقامت دانمارک,تحصیل در دانمارکاقامت دانمارک برای افرادی که قصد اقامت در دانمارک در مدت زمان کمتر از 3 ماه را دارند, تحت عنوان ویزای کوتاه مدت صادر می شود.اگر فردی تقاضای مهاجرت به دانمارک, یا اقامت بلند مدت برای کار یا تحصیل در دانمارک را داشته باشدباید از انواع دیگر ویزا استفاده نماید.برای کار در دانمارک فرد متقاضی نیاز به اجازه کار قانونی و رسمی از سوی اداره مهاجرت این کشور را دارد.یکی از طرح های اقامت دانمارک, گرین کارت این کشور می باشد.دانمارک همچنین بخشی از حوزه شنگن می باشد و این موضوع به این معناست که برخی از شهروندان خارجی برای ورود به دانمارک نیازی به ویزا ندارند.شهروندان که در کشور های عضو اتحادیه اروپا اقامت دارند, شهروندان آمریکایی که گذرنامه آمریکایی دارند,شهروندان استرالیایی و نیوزلندی که گذرنامه این کشور ها را دارند و دسته آخر افرادی هستند که ویزای ورود به یکی از کشور های حوزه شنگن را داند و نیازی به ویزا برای ورود به دانمارک ندارند.

مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه,اقامت ترکیه,تحصیل در ترکیهترکیه مقصدی فوق العاده برای مهاجران پر جنب و جوش و سر شار از انرژی است.با مهاجرت به ترکیه متوجه می شوید این کشور در زمینه تناقضات فوق العاده است.در ترکیه شما در کنار زندگی روزمره به شکل مداوم با مواردی بسایری از تلفیق مدرنیته و تاریخ باستانی روبرو خواهید شد.این کشور دارای جمعیتی در حدود 77 میلیون نفر می باشد.99 درصد جمعیت ترکیه را مسلمانان تشکیل می دهد.این موضوع باعث شده تا این کشور مقصد خوبی برای مهاجرت مسلمانان و علی الخصوص ما ایرانی ها باشد.البته با وجود اکثریت 99 درصدی مسلمانان در این کشور, ترکیه دارای یک نظام سکولار است ودر این کشور به اعتقادات مذهبی دیگر هم احترام گذاشته می شود.آموزش و پروش در ترکیه برای همه کودکان بین سن 6 تا 13 سالگی اجباری می باشد.آموزش و تحصیل در ترکیه از سطح ابتدایی تا متوسطه در مدارس دولتی برای تمام کودکان رایگان می باشد.این موضوع برای کودکان مهاجر و و اتباع خارجی نیز صدق می کند.

مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان,اقامت آلمان,تحصیل در آلمانتوضیح مهاجرت برای کسانی که قصد مهاجرت به آلمان را دارند باید کار ساده ای باشد.آلمان کشوری نوآور و مدرن در صحنه بین المللی با یک اقتصاد قدرتمند است.این کشور در سالهای اخیر توانسه با ارائه استانداردهای خوب و سطح بالا از ازندگی به یک کشور محبوب برای مهاجرین از سراسر دنیا تبدیل شود.یکی از بزرگترین موانع برای مهاجرت و اقامت در آلمان, قوانین مهاجرتی سخت و دقیق آن است.اما فرصت مهاجرت به آلمان برای کسانی که از لحاظ علمی در سطح دانشگاه های این کشور باشند و یا افرادی که در زمینه کسب و کار دارای تخصصی باشند, وجود دارد.

مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا,اقامت ایتالیا,تحصیل در ایتالیامهاجرت به ایتالیا به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز هنر و فرهنگ اروپا تقاضای افراد بسیاری از سراسر جهان و حتی داخل اروپا می باشد.برای مهاجرت به ایتالیا شما باید ابتدا مشخص کنید که فردی با ملیت شما برای ورود به ایتالیا نیاز به ویزا دارد یا نه؟ اتباع اتحادیه اروپا که در حوزه شینگن هستند برای ورود به ایتالیا نیازی به ویزا ندارند.ام این افراد نیز باید برای اقامت در ایتالیا بیش از 90 روز باید مجوز لازمه را بگیرند.برخی دیگر از کشور ها مانند انگلیس و آمریکا نیازی به ویزا برای اقامت کمتر از 90 روز ندارند اما اگر بخواهند بیشتر از مدت تعیین شده در ایتالیا بمانند باید ویزا بگیرند.

مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند,اقامت هلند,تحصیل در هلندهلند کشوری است که در شمال غربی قاره اروپا واقع شده است.این کشور دارای جمعیتی در حدود 17 میلیون نفر است.ایرانیان نیز بخشی از جمعیت هلند را تشکیل می دهند.سهم ایرانیان هلند از جمعیت این کشور 32 هزار نفر است.ایرانی ها به عنوان آخرین مهاجرانی هستند که به هلند وارد شده اند.همچنین طبق گفته اداره مهاجرت هلند, ایرانی ها به عنوان یکی از موفقترین گروه های مهاجر به هلند می باشند.پایتخت هلند شهر آمستردام است، اما به منظور تمرکززدایی بسیاری از وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه یا پیرامون آن مستقر شده‌اند.هلند به کشور آسیاب‌های بادی، دوچرخه، پنیر و گل لاله شناخته می شود.تولید ناخالص داخلی هلند در سال ۲۰۰۶ بیش از پانصد میلیارد یورو بوده‌است و نرخ رشد اقتصادی در همین سال نزدیک به ۳ درصد بوده‌است. رشد تورم در هلند از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ بطور میانگین حدود دو درصد گزارش شده‌است. نرخ بیکاری در دورهٔ مشابه حدود دو درصد بوده‌است یعنی نزدیک به ۴۰۰ هزار نفر.هلند در پرورش و تجارتِ گُل مقام اول را در جهان داراست.

مهاجرت به نروژ

مهاجرت به نروژ,اقامت نروژ,تحصیل در نروژنروژ و مهاجرت به نروژ این روزها به یک موضوع مهم برای افرادی که به دنبال مهاجرت هستند تبدیل شده است.نروژ کشوری است که دارای ذخایر بزرگی در زمینه نفت و گاز می باشد.همین موضوع باعث شده تا این کشور مسکلات اقتصادی زیادی نداشته باشد.بر پایه فهرست بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول نروژ چهارمین کشور دنیا از نظر درآمد سرانه می‌باشد.نروژ به نسبت جمعیت بزرگترین تولیدکننده غیر خاورمیانه‌ای نفت و گاز طبیعی جهان است.براساس نتایج پژوهشی که در سال ۲۰۱۲ میلادی، دانشگاه کلمبیا در نیویورک انجام داد، نروژ از جمله کشورهایی است که راضی‌ترین شهروندان را دارد.از جمعیت نروژ ۱۹٫۹ درصد زیر ۱۴ سال، ۶۵٫۲ درصد بین ۱۵ تا ۶۴ سال، و بقیه (۱۴٫۹ درصد) بالای ۶۵ سال سن دارند. میانگین سنی نروژی‌ها ۳۷٫۷ سال است. متوسط طول عمر برای مردان ۷۶٫۱۵ سال و برای زنان ۸۲٫۲۲ سال می‌باشد.

بخش های دیگر منتو

منتو دکور  منتو عروس منتو فان  منتو سلامت